У Дніпрі продають нову поштову марку про «російський військовий корабель»


23 травня у Дніпрі погасили нову поштову марку зі знищеним російським крейсером «Москва» — «Російський військовий корабель… Все!» Черга на Головпоштамті вишикувалася на кілометр. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний».

У День морської піхоти України, а також на 40-й день після трагічної загибелі російського військового крейсера «Москва», у Дніпрі презентували та відкрили продаж нової поштової марки, присвяченої знищеному флагману Чорноморського флоту ВМФ Росії. Захід відвідав мер Дніпра Борис Філатов.

Марка тиражем у 5 мільйонів екземплярів продаватиметься у 1 500 відділеннях по всій Україні та на онлайн-майданчиках. Сьогодні о 14:00 розпочався продаж марок, ліміт — 2 блоки по 3 марки на клієнта, біля Головпоштамту вже збирається черга.

«Щоб уникнути спекуляцій, на продаж марок запроваджено ліміт: 2 блоки по 3 марки будь-якого номіналу одному покупцю. На всіх майданчиках буде реалізована можливість благодійних донатів на підтримку армії та постраждалих від військових дій. Спецпогашення має визначне історичне значення і є своєрідним внеском «Укрпошти» в історію. Важливо те, що зображення цієї марки стало пророчим для нас. Воно чітко передає ставлення українців до нинішніх подій, нашу рішучість та боротьбу», — сказав директор філії Дніпропетровської дирекції АТ «Укрпошта» Димитро Лисеєнко.

Марка вийшла у двох номіналах: «Російський військовий корабель… ВСЕ! Смерть ворогам!» F для відправок по Україні та «Російський військовий корабель… ВСЕ! Слава нації!» W – для міжнародних відправлень.

dneprnews.info

Главный редактор новостного портала DneprNews.info

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий