Новини Дніпра Спорт

Спортсменки з Дніпра завоювали 30 медалей на Міжнародних змаганнях з гімнастики художньої

У словацькому місті Кошице 18 та 19 квітня 2026 року відбулись Міжнародні змагання з гімнастики художньої «Košice Cup 2026». Про це повідомили у пресслужбі управління спорту міста Дніпра.

Так, 30 медалей вибороли вихованки спортивної школи олімпійського резерву з гімнастики художньої, м. Дніпро.

  • 10 золотих;
  • 11 срібних;
  • 9 бронзових.

Від усієї нашої редакції щиро вітаємо спортсменок та їх тренерів зі здобутими нагородами на змаганнях!

dneprnews.info

Схожі публікації

Залишити вiдгук