
У Дніпрі вчора, 12 квітня, виявили обгоріле тіло чоловіка на території ДІІТу. Про це повідомили у Telegram-каналі “Дніпро Оперативний. Війна”.
За попередньою версією слідства, це труп безхатька, який знаходився неподалік від сміттєвих баків.
Наразі відомо, що загиблий міг спалити себе сам, про це свідчать сліди на місці події та свідчення очевидців.
Триває слідство, правоохоронці зʼясовують обставини смерті людини.
