Гурт «Без Обмежень» зіграв концерт у зруйнованому окупантами Ірпені

Гурт "Без Обмежень" зіграв концерт у зруйнованому окупантами Ірпені

17 квітня український рок-гурт «Без обмежень» зіграв для військових, волонтерів та цивільних людей на центральній площі міста-Героя Ірпінь.

«Сьогодні ми приїхали в місто-герой Ірпінь для того, щоб дати невеликий акустичний концерт для всіх мешканців, які залишилися у місті, і для тих, хто повернувся, і, звичайно, для військових, для всіх людей, які захищали та захищають Україну», – поділився лідер гурту Сергій Танчинець в коментарі ТСН.

«Сьогодні мали за честь зіграти для військових, волонтерів та цивільних людей у місті-герої Ірпінь. Саме тут, 15 січня 2022 року, ми розпочали тур «Вільні Люди» і зіграли перший концерт. І вже сьогодні, 17 квітня, ми знову маємо змогу зіграти у Ірпені! Нашому, українському Ірпені. Дякуємо нашим Захисникам! Слава Україні!», – написали музиканти у фейсбуці.

«Мирне життя повертається в Ірпінь! Сьогодні в нашому місті – гурт «Без обмежень». Чекаємо усіх охочих на спілкування та круту музику», – написала на своїй сторінці у фейсбуці керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

Джерело: suspilne.media

DneprNews.info

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий