
Протягом дня російські війська понад десять разів обстріляли Дніпропетровську область, застосовуючи безпілотники та артилерію. Під ударами опинилися Нікопольський і Синельниківський райони.
Про це повідомили в ОВА.
На Нікопольщині ворог атакував Нікополь, а також Червоногригорівську, Марганецьку та Покровську громади. Внаслідок обстрілів пошкоджено об’єкти інфраструктури та автомобіль.
Постраждав 39-річний чоловік. Медики надали йому необхідну допомогу, подальше лікування він проходитиме амбулаторно.
У Синельниківському районі російські війська завдали ударів по Шахтарській громаді. Там пошкоджено багатоквартирний будинок і кілька автомобілів.
На щастя, нових жертв серед цивільного населення не зафіксовано. Влада закликає мешканців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та дотримуватися правил безпеки.