
Протягом доби російські війська понад 15 разів атакували Дніпропетровську область безпілотниками та артилерією. Під ударом опинилися Нікопольський, Кам’янський та Самарівський райони.
Про це повідомили в ОВА.
Найбільше від обстрілів потерпала Нікопольщина. Ворог бив по Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській, Покровській та Мирівській громадах. Внаслідок атак пошкоджені приватний житловий будинок та об’єкти інфраструктури.
У Кам’янському районі через ворожий удар понівечено будівлю, яка не експлуатувалася.
Також противник атакував Губиниську громаду Самарівського району. Там пошкоджені агропідприємство та магазин.
На щастя, в усіх випадках обійшлося без загиблих і постраждалих. Фахівці продовжують обстежувати території та встановлювати остаточні наслідки ворожих атак.