
Вночі та на ранок ворог здійснив ракетну атаку на Дніпропетровщину. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Вночі ворог обстріляв Нікопольщину з артилерії.
Били по Червоногригорівській та Покровській громадах. На щастя, обійшлося без постраждалих.
На ранок було гучно у Дніпрі, частково зруйноване складське приміщення, яке не експлуатувалося.
Також було чутно вибухи на Синельниківщині. Через ворожу атаку постраждав чоловік. Він госпіталізований у стані середньої тяжкості. Пошкоджене транспортне підприємство та приватні будинки.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Також в області працювали наші сили ППО. Оборонці неба знищили 7 ворожих БпЛА.