Новини Дніпропетровщини

Вночі над Дніпропетровщиною ППО знищили 2 безпілотники

Сьогодні, 13 січня, вночі ворог двічі атакував Нікопольщину. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Били по Марганецькій громаді з артилерії та дроном-камікадзе. На щастя, ніхто не постраждав.

В інших громадах області ніч минула без обстрілів.

Також вчора ввечері в області працювали наші сили ППО. Оборонці неба з ПвК «Схід» знищили 2 ворожих БпЛА.

dneprnews.info

Схожі публікації

Залишити вiдгук