
Сьогодні, 13 січня, вночі ворог двічі атакував Нікопольщину. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Били по Марганецькій громаді з артилерії та дроном-камікадзе. На щастя, ніхто не постраждав.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Також вчора ввечері в області працювали наші сили ППО. Оборонці неба з ПвК «Схід» знищили 2 ворожих БпЛА.