
Ввечері на вул. Миколаївське шосе в Центрально-Міському районі на цікаву знахідку посередині подвір’я гуртом налетіли місцеві дітлахи. Перехожий криворіжець побачив метушню на контейнерному майданчику і зафільмував на телефон, як діти розбирають набої. Про це повідомляє Рудана.
«Патрони тут є цілі й постріляні», – розповів автор відео.
На пакуванні зазначено, що їх використовують для мисливства та рибальства. Вони призначені для стрільби з гладкоствольної мисливської зброї. Зберігати слід подалі від сторонніх осіб, особливо дітей, – повідомляють журналісти з місця події.
“Побачила – принесла коробки, а діти вже ті коробки розібрали“, – ділиться продавчиня, що працює поряд.
Журналісти Рудани звеернулися до правоохоронців за коментарем:
«Дійсно, 12 вересня у Центрально-Міському районі виявили 4 тисячі патронів у дворі будинку. Подія зареєстрована, обставини з’ясовують», – відповіли нам у КРУП.