
За останній тиждень в області зафіксували два випадки сказу серед тварин. У Жовтих Водах від хворої собаки постраждали троє дорослих, а в Карнаухівці ще двох людей покусав шакал, у якого також підтвердили сказ.
Усі постраждалі отримали профілактичні щеплення та перебувають під наглядом лікарів.
Також медики зареєстрували понад 500 повідомлень про інфекційні захворювання та 3 випадки хвороби Лайма. Водночас захворюваність на ГРВІ знизилася на 12% — за тиждень зафіксували 5,5 тисячі випадків.