Новини Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині провели перевірку якості води: що виявили

На Дніпропетровщині з 15 по 21 березня проводили перевірку якості питної води. Про це повідомили у Дніпропетровському обласному ЦКПХ.

В ході дослідження було перевірено 149 проб води з різних джерел водопостачання області на відповідність до вимог Державних санітарних правил і норм «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» і «Показники безпечності та окремі показники якості питної води в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуаціях іншого характеру»

За мікробіологічними показниками всі досліджені проби питної  води відповідають встановленим нормативам.

За фізико – хімічними  показниками з відхиленнями 101 проб, але ці показники на території області на рівні багаторічних значень, без аномальних змін.

dneprnews.info

Схожі публікації

Залишити вiдгук