Новини Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині пес напав на жінку, яка йшла з роботи: фото

Напередодні у Кривому Розі собака напала на жінку, яка поверталась додому з роботи. Про це повідомили у “Свої Кривий Ріг”.

Як розповідає постраждала, 5 безпритульних собак з чіпами в вухах перестріли її біля ресторану за зупинкою «Храм святої Тетяни». Кусючою виявилася лише одна.

Тепер пані збирається в травмпункт робити щеплення.

dneprnews.info

Схожі публікації

Залишити вiдгук