
Напередодні у Кривому Розі собака напала на жінку, яка поверталась додому з роботи. Про це повідомили у “Свої Кривий Ріг”.
Як розповідає постраждала, 5 безпритульних собак з чіпами в вухах перестріли її біля ресторану за зупинкою «Храм святої Тетяни». Кусючою виявилася лише одна.
Тепер пані збирається в травмпункт робити щеплення.
