
У Павлограді затримано водія, який у стані алкогольного сп’яніння на швидкості влетів у людей і втік — постраждала 19-річна дівчина. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.
За даними слідства, 29 березня пізно ввечері на одній із вулиць міста підозрюваний, керуючи автомобілем Lexus, рухався на великій швидкості, виконував небезпечні маневри, не впорався з керуванням та в’їхав у лавку, де перебували двоє дівчат.
За процесуального керівництва Павлоградської окружної прокуратури повідомлено про підозру 21-річному водію за фактом керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження (ч. 2 ст. 286-1 КК України).
Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Унаслідок ДТП 19-річна дівчина отримала тяжкі тілесні ушкодження та була госпіталізована до реанімаційного відділення.
Після скоєного підозрюваний залишив місце події, залишивши потерпілу у тяжкому стані без свідомості.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років із позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до восьми років.