
У Самарівському районі 2-річний хлопчик втратив свідомість після укусу оси. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали
Зі слів мами, сина вкусила оса за палець на нозі. У хлопчика була блювота, та за 10 хвилин він втратив свідомість.
Коли працівники швидкої прибули на місце, дитина була у важкому стані, з порушенням свідомості та ознаками шоку. Медики оперативно надали допомогу хлопчику та у супроводі мами доставили до лікарні.