Фіни відправили «тракторні війська» в напрямку Росії після відео з ракетами РФ

У Фінляндії невідомі активісти записали відповідь на відео, зняте у Росії, про нібито пересування техніки під фінським кордоном — зобразивши перекидання тракторів, які готові полювати на неї.

Як пише «Європейська правда», відео помітила у соцмережах спільнота «Інформнапалм».

Відео практично копіює фрагмент, знятий нібито випадковим свідком на Карельському перешийку на початку тижня — як по трасі у напрямку Гельсінкі їдуть дві берегові ракетні системи «Бастіон». Його почали поширювати з припущенням, що Росія нібито стягує техніку до кордонів Фінляндії через її намір почати процедуру вступу до НАТО.

У «відеовідповіді» зняли колону з п’яти тракторів, які їдуть у напрямку до Санкт-Петербурга. Оператор так само в кінці бере у кадр та наближує дорожній знак, на якому можна бачити відстань до Петербурга та до прикордонного пункту пропуску Ваалімаа.  Після того, як оригінальне російське відео потрапило у фокус уваги, фінські експерти припустили, що може йтися про зумисну постановку з метою залякування, а також зазначили, що перебування «Бастіонів» у цьому районі не є чимось незвичайним. Як відомо, у Фінляндії та Швеції після початку повномасштабної війни РФ проти України різко зросла підтримка вступу до НАТО. Обидві країни допускають, що вже у червні подадуть заявки на вступ, проте дебати тільки розпочалися.

Источник: u-news.com.ua

DneprNews.info

 

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий