
Майже до опівночі 16 вересня ворог продовжував атакувати Нікопольщину. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Агресор цілив дронами-камікадзе, застосовував важку артилерію. Під ударом були Марганецька громада та Нікополь.
Загиблих і постраждалих немає.