Новини Дніпропетровщини

До опівночі ворог продовжував атакувати Нікопольщину: подробиці

Майже до опівночі 16 вересня ворог продовжував атакувати Нікопольщину. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Агресор цілив дронами-камікадзе, застосовував важку артилерію. Під ударом були Марганецька громада та Нікополь.

Загиблих і постраждалих немає.

dneprnews.info

Схожі публікації

Залишити вiдгук