Новини Дніпропетровщини

Бізнесмен із Кривого Рогу постачав до росії обладнання на 11 млн грн

Правоохоронці викрили власника підприємства на Дніпропетровщині, який налагодив підпільний експорт електрообладнання для гірничо-шахтної галузі країни-агресора.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.

Після 2022 року підозрюваний перестав відправляти товар напряму та почав використовувати «фірму-прокладку» в одній із країн СНД.

Техніка потрапляла до афілійованих заводів у росії, які перебувають під санкціями та загрожують безпеці України.

Протягом 2023–2025 років до рф відвантажили понад 100 одиниць обладнання на суму 11,5 млн грн.

Власника бізнесу затримали. Йому повідомлено про підозру в пособництві державі-агресору. Наразі він перебуває під вартою без права на заставу.

Слідчі дії тривають.

dneprnews.info

Схожі публікації

Залишити вiдгук