
Правоохоронці викрили власника підприємства на Дніпропетровщині, який налагодив підпільний експорт електрообладнання для гірничо-шахтної галузі країни-агресора.
Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.
Після 2022 року підозрюваний перестав відправляти товар напряму та почав використовувати «фірму-прокладку» в одній із країн СНД.
Техніка потрапляла до афілійованих заводів у росії, які перебувають під санкціями та загрожують безпеці України.
Протягом 2023–2025 років до рф відвантажили понад 100 одиниць обладнання на суму 11,5 млн грн.
Власника бізнесу затримали. Йому повідомлено про підозру в пособництві державі-агресору. Наразі він перебуває під вартою без права на заставу.
Слідчі дії тривають.