
На Дніпропетровщині під час ремонту електролінії біля зони бойових дій були атаковані працівники ДТЕК. Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Як стало відомо, один із ворожих дронів скинув вибуховий пристрій у безпосередній близькості від службового автомобіля, розбивши лобове скло автівки.
На щастя, люди завчасно встигли сховатися у безпечному місті й залишилися неушкодженими.
“Енергетики Дніпропетровщини продовжують працювати, часто ризикуючи життям для того, аби у мешканців області було світло“, – йдеться у повідомленні ДТЕК Дніпровські електромережі.