
Вночі російська армія масовано атакувала Дніпропетровську область ракетами та дронами-камікадзе. На жаль, ж загиблі та поранені. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Вибухи пролунали у Дніпрі, Камʼянському та на Криворіжжі. Основною ціллю ворога стала енергетична інфраструктура — виникли масштабні пожежі, наслідки ще уточнюються.
У Дніпрі — 66-річний чоловік, госпіталізований у стані середньої тяжкості, у Кривому Розі — троє чоловіків віком 36, 45 і 53 роки, двох із них також шпиталізували.
У Кривому Розі пошкоджено будівлю приватного підприємства, пожежу вже ліквідували.
У Синельниківському районі внаслідок удару загорілися комбайн, вантажівка та господарська споруда в Українській громаді. У Миколаївській громаді дрон влучив у приватний будинок.
За даними Повітряного командування, в регіоні збито 60 ворожих БпЛА.
На Нікопольщині противник цілив з артилерії та РСЗВ “Град” по Нікополю й Марганцю. Обстеження територій триває.