Новини Дніпра

У Дніпрі замінюють таблички з назвами зупинок


У Дніпрі почали замінювати таблички з назвами зупинок. Відбувається це через декомунізацію та дерусифікацію топонімів. Днями роботи проводили на перехресті проспекту О. Поля та вул. Незалежності Про це повідомляють у Дніпровській міській раді.

«Змонтують таблички із новою назвою та указівкою номерів маршрутів. Тут – кінцева зупинка декількох тролейбусних маршрутів: № 1, № 5 та проходить тролейбус маршруту № 8. Ще повз курсують міські автобуси. Усього знадобиться чотири таблички на перейменування зупинок. Бо перетинається вулиця із проспектом Поля та просп. Богдана Хмельницького. І на самій вулиці Незалежності є дві зупинки. На усю заміну табличок знадобиться декілька годин», – уточнив провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Нікіта Керенцев.

До того ж нові назви зупинок з’являються і на інформаційних табло у рухомому складі. Наприклад – тролейбусів.

Від початку повномасштабного вторгнення замінили назву на 42 зупинкових пунктах. Від початку цього року оновили назви та таблички на 10 зупинках.

Роботи тривають.

dneprnews.info

Галина Гусь

Главный редактор новостного портала DneprNews.info
Слiдкуй за мною в

Схожі публікації

Залишити вiдгук