У Дніпрі мешканці ОСББ та небайдужі містяни готують для переселенців та ТРО

Мешканці ОСББ разом з небайдужими містянами долучились до волотерства. З 9.00 до 13.00 вони готують домашні страви для переселенців, ТРО та постраждалим у опіковому центру.

“Наші голови правління завдяки своїм високим організаційним здібностям з перших днів війни долучились до допомоги по різним напрямкам. Замість того щоб панікувати, вони організували штаби по приготуванню їжі, деякі з них у підвалах створили центри розміщення для переселенців. Тобто наше ОСББ показали високий рівень організаційних здібностей, який дуже важливий у наш непростий час”, — зазначив начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.

За день мешканцям одного із ОСББ вдається приготувати приблизно 150 порцій смачної і домашньої їжі. Допомагають в приготуванні і виробничі компанії.

“Обов‘язково готуємо першу страву — це суп чи борщ, також варимо каші, готуємо макарони по-флотськи, голубці, млинці, пиріжки, запечену картоплю або пюре, і, звичайно обов‘язково м‘ясні страви — це котлети, тушена курка та інші”, — зазначила власниця студії “Good Food” Ольга Пономарьова.

Голова ОСББ «Матроська 39» та Архітектурний, 8 Анастасія Стец також додала: до допомоги можуть долучитися всі бажаючі, наразі їм потрібні продукти або ж заготовки для страв. Звернутись можна за телефонами 096 414 25 18.

dneprnews.info

Главный редактор новостного портала DneprNews.info

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий