
Вчора, 17 січня біля 13:30 було скоєно напад на актора Миколу Лемешка у місті Дніпро. Це сталося біля Дніпропетровського академічного театру опери та балету.
Про це повідомили на Facebook-сторіннці Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру ім.Т.Шевченка.
У мережі шириться інформація, що під час вигрузки костюмів, водій припаркував службовий автобус біля будівлі, перекривши заїзд.
Директор оперного театру в грубій формі вимагав відігнати автобус. Актор Микола Лемешко відповів, що це не можливо зробити, тому що проїзд заблокований іншими автівками.
У результаті директор вдарив в обличчя чоловіка.
Під час дачі показань до свідків та потерпілого підʼїхала інша автівка з невідомим чоловіком за кермом. Чоловік почав погрожувати фізичною розправою всім присутнім, на що нацполіція не відреагувала, хоча все відбувалося перед ними. За фактом побиття ведеться розслідування.
