
У Дніпрі затримали чоловіка за нанесення смертельних тілесних ушкоджень місцевій мешканці. Зловмисник вчинив сварку з жінкою, під час якої декілька раз вдарив потерпілу по голові.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Дніпропетровської області.
Так, 17 липня до поліції зателефонував чоловік та повідомив про те, що його сусідку вбили. З’ясувалося, що потерпілою є 59-річна господарка помешкання.
Того дня між нею та фігурантом виникла сварка. У ході сутички чоловік сильно побив жінку, після чого пішов спати в іншу кімнату. Від отриманих тілесних ушкоджень жінка померла.
39-річного чоловіка, який вже був засуджений за аналогічні злочини, поліцейські затримали в порядку ст. 208 КПК України та повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 121 КК України. Максимальне покарання передбачене санкцією статті – позбавлення волі до 10 років.