Новини Дніпра Спорт

Троє дзюдоїстів з Дніпропетровщини стали призерами Кубка Європи серед ветеранів

Першість Європи з дзюдо серед спортсменів вікової категорії 30+ проходила 18 квітня у польській столиці – Варшаві. Тут змагались 220 спортсменів з 28 країн світу.

Про це повідомили у пресслужбі НОК України у Дніпропетровській області.

Чемпіоном у ваговій категорії -73 кг вікового дивізіону М5 став Анатолій Прокопець.
Срібну медаль у ваговій категорії +100 кг вікового дивізіону М2 здобув Ельдар Бабаєв.
А Олексій Овчаренко здобув «бронзу» у ваговій категорії -90 кг вікового дивізіону М5.

Загалом українська збірна виборола 18 медалей та завершила Кубок Європи на III загальнокомандному місці.

Від усієї нашої редакції щиро вітаємо чемпіона та призерів змагань з потужним результатом та здобутими нагородами!

dneprnews.info

Схожі публікації

Залишити вiдгук