
Тенісистка з Дніпра Катерина Лазаренко вдруге поспіль стала переможницею міжнародного турніру ITF W15 Hurghada, що проходив у Хургада, Єгипет.
Про це повідомили у пресслужбі НОК України у Дніпропетровській області.
Цього разу дніпрянка виступала у парі з єгипетською тенісисткою Ламіс Аль-Хусейн Абдель-Азіз. У фінальному матчі україно-єгипетський дует впевнено переграв суперниць — Серафіну Олівію Гансен із Данія та Догу Тюркмен із Туреччина — з рахунком 6:2, 6:2.
Минулого тижня Катерина Лазаренко також тріумфувала на турнірі в Хургаді, тоді її партнеркою була Дога Тюркмен.
Для 21-річної спортсменки це вже шостий парний фінал на турнірах ITF та четвертий здобутий титул у кар’єрі.