Новини Дніпра Спорт

Спортсмени з Дніпра здобули шість медалей на Кубку України

Вихованці спортивної школи №2 з Дніпра успішно виступили на Кубку України зі стрибків на батуті, який проходив у Одесі.

Про це повідомили у пресслужбі управління спорту міста Дніпра.

За підсумками змагань дніпровські спортсмени вибороли шість медалей різного ґатунку.

Золоту нагороду здобула команда хлопців у складі Олексія Іщенка, Дениса Власова та Дениса Данекіна, які посіли перше місце у командних змаганнях.

Також Олексій Іщенко став срібним призером в індивідуальних стрибках, а у синхронних стрибках срібло вибороли Олексій Іщенко та Денис Власов.

Підготували спортсменів тренерки Людмила Винокурова та Тетяна Паплінська.

Схожі публікації

Залишити вiдгук