Новини Дніпра Спорт

Скелелазка з Дніпра Рафаель Казбекова виборола бронзу на Чемпіонаті України

З 20 по 22 березня 2026 року в м. Київ пройшов Чемпіонат України зі скелелазіння (болдеринг). Про це повідомили у пресслужбі управління спорту міста Дніпра.

Так, наша землячка Рафаель Казбекова завоювала бронзову медаль на чемпіонаті.

Рафаель – вихованка Спортивної школи з технічних та прикладних видів спорту, м. Дніпро.

Від усієї нашої редакції щиро вітаємо спортсменку та її батьків-тренерів зі здобутими нагородами на змаганнях!

dneprnews.info

Схожі публікації

Залишити вiдгук