Переселенці працюють водіями та кондукторами у КП Дніпровський електротранспорт

Навіть в умовах воєнного стану, Дніпровський електротранспорт продовжує випускати нових водіїв на маршрути міста — наразі у електротранспорті працевлаштувались близько 20 людей, які вимушено переселилися з Києва, Маріуполя, Харкова, Чернігова, передає Горсовет.

Кондуктори вже працюють у трамваях і тролейбусах, а водії проходять стажування перед початком самостійної роботи.

З початком військової агресії до лав ЗСУ було призвано більше 30 водіїв міського електротранспорту Дніпра, що складає біля 10% усього штату водіїв. Заміщення цієї мирної професії здійснюється за рахунок підготовки учнів на базі Навчально-виробничого центру при КП «Дніпровський електротранспорт» та прийому на роботу водіїв зі статусом «Внутрішньо переміщеної особи», з тих місць, де робота електротранспорту неможлива.

Таким чином сім’я електротранспортників Дніпра у квітні поповнилася на 27 водіїв. Наразі триває набір нових учнів на чергові курси. Замдиректора КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков зазначив, що з кожним майбутнім працівником проводиться індивідуальна робота, бо кожна ситуация — потребує уваги. В когось згоріли трудові книжки та немає можливості їх відновити, декому потрібно житло та ін.

Також поповнюється і штат кондукторів — за квітень працевлаштовано 16 переселенців. Важливо і те, що підприємство надає ліжко-місто у своєму гуртожитку у разі потреби. Світлана Зайцева — переселенка із Маріуполя. Приїхала до Дніпра разом із подругою і вони влаштувалися кондукторами. Дуже вдячна дніпрянам та керівництву Депо за людяність та теплий прийом.

Підприємство також шукає слюсарів та електриків контактної мережі.

За питаннями працевлаштування звертайтеся за телефоном відділу кадрів: 093-549-54-83

DneprNews.info

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий