Новини Дніпра

На вокзалі Дніпра медики врятували чоловіка після зупинки серця

На залізничному вокзалі Дніпра сталася надзвичайна подія: 62-річному чоловікові раптово стало зле в підземному переході, в нього зупинилося серце. Свідки негайно викликали бригаду екстреної медичної допомоги.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Прибувши на місце, медики негайно розпочали реанімацію: провели серцево-легеневу реанімацію, використовували ШВЛ, кисень, 10 дефібриляцій та медикаменти.

Після стабілізації стану з’ясувалося, що у чоловіка стався гострий інфаркт міокарда. Його оперативно транспортували до медичного закладу для подальшого лікування.

dneprnews.info

Схожі публікації

Залишити вiдгук