
За зґвалтування неповнолітньої дівчинки мешканця Дніпра засудили до 8,5 років ув’язнення. Про це повідомили у пресслужбі Офісу Генерального прокурора України.
Прокурори у суді довели, що засуджений, зустрівши на вулиці неповнолітню дівчинку, затягнув її до будинку, у якому відпочивав разом зі знайомими. Там він її зґвалтував.
Чоловік намагався уникнути кримінальної відповідальності та повідомив правоохоронцям, що не знав про вік потерпілої, а дитина його обмовила.
За принципової позиції ювенальних прокурорів Верховний Суд відмовив у задоволенні касаційних скарг засудженого та його захисника про скасування вироку. Йому призначено покарання – 8 років 6 місяців позбавлення волі.