
Майже дві доби Дніпро під ударами росіян. Цієї ночі – масована комбінована атака. Пошкодження на 11 локаціях. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олекандр Ганжа.
Понівечені житлові будинки, підприємства, офісні будівлі, технікум, автівки. Люди пережили другу складну ніч поспіль.
З перших хвилин працюють усі служби: рятувальники, поліцейські, медики, комунальники, благодійники. Кожен на своєму місці. Кожен робить максимум.
“Об’їхав локації. Поспілкувався з мешканцями, які постраждали від ворожих ударів. Люди тримаються. Допомагаємо кожному, хто цього потребує. Дякую всім екстреним службам за роботу. За витримку. За швидку реакцію“, – написав Олександр Ганжа.