
Спортсмен із Дніпра Ігор Дишук виборов бронзову медаль на першому етапі Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики, який проходив з 7 по 10 травня у Варні, Болгарія.
Про це повідомили у пресслужбі НОК України у Дніпропетровській області.
21-річний вихованець міської спортивної школи зі спортивної гімнастики посів третє місце у вправі на коні-махи. За свій виступ дніпрянин набрав 13,99 бала, що забезпечило йому місце на п’єдесталі міжнародного турніру.
Ігоря Дишука до змагань готували тренери Сергій Попов та Григорій Білик.
Від усієї нашої редакції щиро вітаємо спортсмена та його наставників з успішним виступом.