Новини Дніпра

Дівчина, яку збила автівка у Дніпрі на Перемозі, померла у лікарні

Дівчина, яку збила автівка у Дніпрі на Перемозі, померла у лікарні.Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

Лікарі боролися за життя дівчини, та на жаль, травми виявилися несумісними з життям.

Нагадаємо, у Дніпрі на Перемозі 5 червня Skoda збила двох пішоходів.

За попередньою інформацією, водій легковика не помітив пішоходів через відсутність вуличного освітлення. Від удару дівчина відлетіла на кілька метрів та вдарилась головою.

dneprnews.info

Схожі публікації

Залишити вiдгук