
Дівчина, яку збила автівка у Дніпрі на Перемозі, померла у лікарні.Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.
Лікарі боролися за життя дівчини, та на жаль, травми виявилися несумісними з життям.
Нагадаємо, у Дніпрі на Перемозі 5 червня Skoda збила двох пішоходів.
За попередньою інформацією, водій легковика не помітив пішоходів через відсутність вуличного освітлення. Від удару дівчина відлетіла на кілька метрів та вдарилась головою.