Новини Дніпра Спорт

Бадмінтоністи з Дніпра вибороли 5 медалей на турнірі у Польщі

Турнір «YONEX Polish Masters U17 2025» проходив з 30 травня по 1 червня у Бялистоку (Польща). Про це повідомили у пресслужбі НОК України у Дніпропетровській області.

Чемпіонками стали спортсменки спортивної школи олімпійського резерву з бадмінтону, м. Дніпро Варвара Попережай в одиночному та парному розрядах, а також Агата Риштовська – в парному.

Бронзовими призерами стали спортсмен спортивної школи олімпійського резерву з бадмінтону, м. Дніпро Вадим Сапожніков та спортсмен ДЮСШ з бадмінтону Дніпропетровської обласної ради Кондратій Железняк.

Від усієї нашої редакції щиро вітаємо чемпіонок та призерів змагань, а також їхніх тренерів з чудовим результатом!

dneprnews.info

Схожі публікації

Залишити вiдгук