Дніпровські дзюдоїсти вибороли 2 медалі на Кубку Європи U18 в Польщі

У польському місті Бєльсько-Бяла з 18 по 19 травня проходив Кубок Європи з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старше 18 років. У ньому взяли участь і наші дзюдоїсти з Дніпропетровщини. Про це повідомили у відділенні НОК України у Дніпропетровській області.

Дмитро Лебідь став чемпіоном у ваговій категорії до 90 кг, та виборов золоту медаль.
Олег Фесенко у ваговій категорії +90 кг отримав бронзову медаль.
Дмитро Лебідь здобув 5 перемог: над суперниками з Чорногорії, Австрії, Нідерландів, Казахстану і у фіналі – над атлетом з Хорватії.
Олег Фесенко здобув 4 перемоги у 5 сутичках: над суперниками з Казахстану, Польщі, Нідерландів та у бронзовому поєдинку – над дзюдоїстом з Австрії.
Обидва хлопці вибороли по третій медалі на кадетських Кубках Європи з початку року.
Дмитро Лебідь й Олег Фесенко – вихованці спортивного клубу «Тайфу Дзюдо». Першого тренує Віталій Харламов, а другого – Віталій Харламов разом з Яном Саркісянцом.
Загалом збірна України з дзюдо виборола на польському Кубку Європи U18 6 медалей: 4 «золота» й 2 «бронзи».