Новости Украины

Зник свідок трагічної ДТП, в якій загинув Кузьма ‘Скрябін’

Зник свідок трагічної ДТП, в якій загинув Кузьма Скрябін Співробітники Дніпропетровської міліції розшукують очевидця аварії, в якій загинув фронтмен гурту ‘Скрябін’ Андрій Кузьменко.

Про це повідомляє прес-служба управління МВС у Дніпропетровській області.

За повідомленням правоохоронців, Дмитро Ященко у мережі повідомив, що він та троє пасажирів його автомобіля ВАЗ-2108 безпосередньо бачили ДТП, в яку потрапив Кузьма ‘Скрябін’.

Меня обогнал белый джип Тойота, его догнала черная Хонда и начала подрезать на повороте со стороны обочины, будто толкая к середине дороги. Вдали стоял молоковоз. Когда Хонда вытолкала джип, молоковоз выехал навстречу. Тойота с ним столкнулась. Хонда поехала дальше. А я остановился, еще много машин остановились, люди бросились к месту аварии говорить Дмитро Ященко.

Свідка запросили на зустріч з слідчим, однак він зник.

‘З очевидцем Дмитром Ященко за наданим ним в інтернетресурсах мобільним номером спілкувався слідчий та запросив останнього прибути для надання свідчень у якості свідка у кримінальному провадженні. Проте, станом на 16 лютого на телефонні дзвінки та СМС – повідомлення він не відповідає, до слідчого не прибув’, – йдеться у повідомленні прес-служби МВС.

Джерело: tsn.ua

dneprnews.info

Следи за мной в

Схожие публикации

Оставить отзыв