
Російські війська завдали удару по Павлограду. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще восьмеро дістали поранення, повідомили в Дніпропетровській ОВА.
За інформацією обласної військової адміністрації, до лікарні у стані середньої тяжкості госпіталізували чотирьох постраждалих: чоловіків віком 56 і 38 років, а також жінок 87 і 48 років. Інші потерпілі, серед яких однорічна дівчинка, проходять медичне обстеження.
Внаслідок удару пошкоджено багатоквартирний будинок та автомобілі. У кількох квартирах виникли пожежі, також зайнялися транспортні засоби.
Під час ліквідації наслідків атаки рятувальники ДСНС евакуювали 10 людей, серед яких двоє дітей. Надзвичайники продовжували гасіння пожеж і розбір пошкоджених конструкцій.
Як зазначають місцеві джерела, Павлоград уперше зазнав удару керованою авіабомбою (КАБ). Раніше місто потерпало від ракетних атак і ударів безпілотників, однак застосування такого виду озброєння тут не фіксували.
Мешканців закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, уважно стежити за офіційними повідомленнями Повітряних сил та негайно переходити до укриттів у разі загрози.