Росіяни продовжують доводити, що їхня жорстокість не має меж. Журналістам KibOrg та «Схем» вдалося викрити чергового садиста — лікаря колонії №7 у селищі Пакіно.
Його звуть В’ячеслав Миколайович Черданцев, 48 років. Полонені знали його як «Коновала».
Цей «лікар» влаштовував принизливі огляди з роздяганням, змушував українських полонених імітувати сексуальні дії, глузував з їхніх тіл і відмовляв у найпростішій медичній допомозі. Через його садизм у колонії спалахнула епідемія корости.
«Більше діставалося молодим хлопцям, — розповідає журналіст Дмитро Хилюк. — Вони отримували кайф: «Ти молодий і здоровий? Ми тебе поламаємо».
Саме так росіяни отримують задоволення — ламаючи людей морально й фізично. Колонія №7, куди з 2022-го звозили українців, стала символом російського садизму: побої, приниження, сексуальне насильство.
У 2025 році українські правоохоронці повідомили про підозру двом іншим співробітникам колонії – заступнику начальника та оперативнику – у катуванні та сексуалізованому насильстві щодо українських полонених.
