Новини Дніпропетровщини

У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї

У Кам’янському правоохоронці розслідують факт жорстокого поводження із 7-річним хлопчиком. Під час перевірки умов проживання родини ювенальні поліцейські спільно зі службою у справах дітей виявили, що мати прив’язувала дитину металевим ланцюгом до батареї.

За попередньою інформацією, 38-річна жінка використовувала такий спосіб покарання нібито з виховною метою. Сам хлопчик розповів, що одного разу провів прикутим до батареї цілу добу.

Відомо, що сім’я перебуває на обліку як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. Матір раніше неодноразово притягували до відповідальності через зловживання алкоголем, а батько з родиною не проживає.

Для документування події на місце викликали слідчо-оперативну групу. З метою безпеки дитину негайно вилучили з небезпечного середовища та помістили до спеціалізованого закладу, де вона отримує необхідну допомогу та підтримку.

За цим фактом слідчі Кам’янського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 127 Кримінального кодексу України — катування. Наразі тривають слідчі дії, правоохоронці встановлюють усі обставини події. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура.

Схожі публікації

Залишити вiдгук