Новини Дніпропетровщини Новини України

«Зимова підтримка»: заяву можна буде подати з 15 листопада до 15 грудня

Уряд ухвалив механізм виплат у межах програми «Зимова підтримка». Відповідно до рішення, громадяни зможуть отримати одноразову допомогу у розмірі 1000 гривень. Про це повідомила премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко у своєму Telegram-каналі.

Виплату можна оформити двома способами.

Перший — через застосунок «Дія». Після обробки заявки кошти надходитимуть на картку «Національний кешбек», а витратити їх можна буде на оплату комунальних послуг, придбання ліків, товарів українського виробництва, книг, поштових послуг, а також на благодійність і підтримку Сил оборони.

Другий спосіб — у відділенні «Укрпошти». У цьому разі виплата надходитиме на спеціальний рахунок, а використати її можна буде на товари українського виробництва у відділеннях «Укрпошти», оплату комунальних послуг та донати.

Заяву на отримання виплати 1 000 грн можна буде подати з 15 листопада до 15 грудня.

Кошти необхідно використати до 30 червня 2026 року.

У державному бюджеті на 2026 рік українцям на надання зимової підтримки передбачено 14,4 млрд грн; очікується, що допомогою скористаються понад 15 млн українців.

dneprnews.info

Галина Гусь

Главный редактор новостного портала DneprNews.info
Слiдкуй за мною в

Схожі публікації

Залишити вiдгук