Новини Дніпра

Ризикував собою заради побратима: у Дніпрі врятували бойового медика

Бойовий медик, якого врятували у лікарні в Дніпрі, попри ампутацію хоче повернутись на фронт до свого підрозділу. Про це повідомляє ТСН.

Як стало відомо з сюжету, Микола – бойовий медик, на фронті був з перших днів. На Бахмутському напрямку ледь не загинув, витягаючи пораненого побратима з поля бою.

Уклали його на ноші і я тягнув його по снігу за собою. Безпілотник над нами завис і зробив скид. Мені осколками під коліно попало, ліву ногу посікло, трохи в праву, нижче поясниці“, – розповів Микола.

Колеги надали Миколі першу меддопомогу. На жаль, врятувати поранену ногу не змогли. Попереду була тривала евакуація до Дніпра. До медзакладу потрапив ледь живий з наднизьким тиском та гемоглобіном, медики провели складну операцію. Одужувати йому допомагає кохана дружина. Вона з перших днів поряд у реанімації.

Микола лікар-реабілітолог за фахом. Ще до повномасштабного вторгнення вчив військових тактичній медицині. Тож прямо на лікарняному ліжку отримує пропозицію роботи – працювати у реабілітаційному центрі в Дніпрі.  Над пропозицією Микола обіцяє подумати. Однак після відновлення, попри ампутацію, хотів би повернулись до свого батальйону. Аби своїми знаннями і вмінням допомогти наближати перемогу.

dneprnews.info

Схожі публікації

Залишити вiдгук