Новини Дніпра
Скелелази з Дніпра та Нікополя стали призерами етапу Кубка Європи в Словаччині
Етап молодіжного кубка Європи зі скелелазіння проходив 19-21 липня у словацькому місті Жиліно.
Портал Новин Дніпра
Веслувальник з Дніпра став віцечемпіоном світу U23 у Болгарії
У Болгарії з 17 по 21 липня 2024 року проходить чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед
Дніпро залишився без футбольного клубу в УПЛ: подробиці
Спортивний клуб Дніпро – 1 офіційно знався з участі в змаганнях в розіграші наступного сезону УПЛ.
Веслувальник з Дніпра здобув бронзову медаль у Польщі
Спортсмен з Дніпра здобув бронзу з веслувального слалому. Про це повідомили у пресслужбі Управління спорту
Юніори з Дніпропетровщини вибороли медалі на турнірі у Чехії
У чеському місті Плзень з 10 по 14 липня проходив Юніорський турнір «32nd MEETING OF THE SHOOTING HOPES»
Дніпрянка виграла Кубок Європи U21 в Угорщині
З 15 по 16 липня угорський Пакш приймав у себе черговий Кубок Європи з дзюдо у віковому дивізіоні U21.
Дніпрянин Михайло Кохан отримав срібло у метанні молота в Угорщині
Михайло Кохан здобув срібну медаль у метанні молота на Меморіалі Іштвана Дьюлаї. Про це повідомили у
Дніпрянка Ярослава Магучіх побила світовий рекорд
Легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх оновила світовий рекорд у стрибках у висоту, який тримався 37 років.
Дніпрянин здобув ліцензію з боротьби на Олімпійські ігри у Парижі
Спортсмен із Дніпра Муразі Мчедлідзе завоював право представляти Україну на Олімпійських Іграх у вільній
Тенісистка з Дніпра виграла турнір у Великобританії
У британському місті Істборн проходив турнір WTA 500. У ньому брала участь і спортсменка з Дніпра.