Юніори з Дніпра та області вибороли 3 медалі на турнірі з боротьби у Румунії

Престижний міжнародний турнір зі спортивної боротьби (вільна, жіноча та греко-римська) серед юніорів та юніорок U-20 «Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga» проходив у столиці Румунії – Бухаресті з 30 травня по 2 червня. У ньому брали участь і юніори з Дніпропетровщини, які завоювали 3 медалі.
Про це повідомили у пресслужбі відділення НОК України у Дніпропетровській області.

11-класник Іван Мирошниченко з Дніпра став чемпіоном з вільної боротьби у ваговій категорії 125 кг. Студент ІІІ курсу ДФКС (Дніпро) Олександр Мамрош виборов бронзову медаль у ваговій категорії 79 кг. Борчиня з Кривого Рогу Анастасія Польська отримала срібну медаль у ваговій категорії 50 кг.

Жіноча збірна України посіла на турнірі I місце в командному заліку.  Дівчата вибороли 8 медалей.
Представники вільного стилю боротьби поклали в скарбничку команди 5 нагород.
Чоловіча збірна України посіла II загальнокомандне місце на змаганнях.
Щиро вітаємо призерів турніру та їхніх тренерів – Юрія Гаюна та Станіслава Гетьмана, а також Юрія Турчина та Дмитра Бабюка з успішним виступом на змаганнях!