Плавець з Дніпра став дворазовим чемпіоном Європи

У Белграді завершився Чемпіонат Європи з плавання серед юніорів. Дніпровський плавець, вихованець спеціальної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з плавання СК “Метеор” Олександр Желтяков став дворазовим чемпіоном Європи.

Він переміг на дистанціях 100 та 200 м на спині, а на 200 м також встановив рекорд юніорського Чемпіонату Європи – 1 хвилина 55.79 секунди. Також Олександр виборов срібло на дистанції 50 метрів на спині.

Раніше вихованець Олександра Кулика у своєму коронному стилі став срібним призером на 50-метрівці та чемпіоном на 200 м із рекордом України та юніорських чемпіонатів Європи.

Бронзову крапку у виступах збірної України у Белграді поставив 17-річний Іван Гарбарчук із Луцька. Підопічний Володимира Самчука фінішував третім на 50-метрівці батерфляєм із результатом 24.19.

Таким чином, українські плавці завершили юніорський чемпіонат Європи з 5 нагородами (2 золоті, 2 срібні, 1 бронзова).