Дзюдоїсти з Дніпропетровської області виграли «срібло» та «бронзу» на Кубку Європи в Іспанії

У Мадриді (Іспанія) 11 та 12 червня в іспанському Мадриді проходив черговий Відкритий Кубок Європи з дзюдо серед чоловіків та жінок. Турнір зібрав 426 спортсменів, які представляють 40 країн не лише Старого Світу, а й інших континентів. Спортсмени клубу «Дзюдо-Дніпро», вихованці тренерської групи Сергій Синілов-Артем Блошенко-Андрій Блошенко, виграли на European Open 2 медалі.

У вазі -90 кг срібним призером став Артем Бубир. На шляху до нагороди він провів 5 сутичок, у чотирьох здобув чисті перемоги над американцем Сауцедо, французом Каролі, австрійцем Бушебнером та у півфіналі над іспанцем Кабхуліані.

У фіналі Артем поступився іспанцю Трістані Мамалішвілі і став срібним призером Кубка Європи. Це перший медальний успіх 20-річного дзюдоїста цього сезону. Двічі 2022 року він ставав сьомим, спочатку на Гран-Прі Алмада, потім на Великому Шоломі в Тбілісі.

У вазі -78 кг чудово відібралася Єлизавета Литвиненко. Дівчина виграла у француженки Лавіллоньє, потім поступилася у чвертьфіналі італійці Політі та продовжила втішатися.

Там Ліза виграла «шидо» у добре відомої їй українки Юлії Курченко, а потім перемогла в медальній бронзовій сутичці француженку Хло Баттіг’є. Таким чином, наша дзюдоїстка вперше цього року дісталася подіуму змагань серед дорослих. Нагадаємо, що у березні 18-річна атлетка виграла кадетський Чемпіонат Європи.

Ще одну нагороду в скарбничку збірної України з дзюдо на European Open у Мадриді поклав важкоатлет Олексій Галака. Він став срібним призером.

Далі наша команда вирушила до хорватської Пореч, де тренуватиметься до 20 червня.

Джерело: dp.reporter.ua