Хто кого? Прем’єрний кібербаскетбольний шоу-матч ESportsBattle, Федерації Баскетболу України та Федерації Кібербаскетболу України

15 грудня відбувся довгоочікуваний прем’єрний івент колаборації ESportsBattle, Федерації Баскетболу України та Федерації Кібербаскетболу України. 

На кібербаскетбольному шоу-матчі, за можливість зіграти з професійним гравцем баскетбольної збірної України Олександром Мішулою, змагалися професійні кіберспортсмени:

Антон «Arthas» Гомон та Андрій «Andrik» Мазяр – гравці національної збірної з кібербаскетболу та кібербаскетбольних турнірів ESportsBattle.

Боротьба учасників в обох матчах була напруженою і до останнього непередбачуваною. Протягом гри рахунок був майже рівним, однак перемогу все ж отримав Антон «Arthas» Гомон з рахунком 60:57.
У не менш видовищному та емоційному поєдинку з баскетболістом Олександром Мішулою кіберспортсмен переміг з рахунком 62:57.

Олександр так відгукнувся про шоу-матч:
“Це був мій перший кіберспортивний матч з професійним кібербаскетболістом, і, чесно кажучи, я думав, що буде просто, адже я маю професійний досвід живої гри в баскетбол. Однак, я помилявся. Такого напруженого і водночас веселого матчу я ще не мав. Кібербаскетбол – це більше ніж просто гра”. 

Коментував подію Максим Утєхін – президент Федерації Кібербаскетболу України.

Все вищесказане можна побачити у записі трансляції на YouTube-каналі http://bit.ly/ESportsBattle_media

ESportsBattle — найбільша кіберспортивна платформа в Україні, яка включає кіберспортивну академію, національні турніри, матчі 24/7, а також ком’юніті гравців і фанатів esports.

Дізнавайтеся найцікавіше про український кібербаскетбол в соціальних мережах ESportsBattle:

Facebook: https://www.facebook.com/ESportsBattle.Official

Instagram: https://www.instagram.com/esportsbattle.official/

YouTube: http://bit.ly/ESportsBattle_media

 

DneprNews.info

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий