Советы

Мешканці Дніпропетровщини можуть пройти онлайн-навчання з розвитку власної справи

В Україні запустили Національну онлайн-школу для підприємців. Пройти безкоштовне навчання можна на базі платформи «Дія. Бізнес».  Перша програма «10 кроків до власної справи» вже доступна на сайті. Щомісяця з’являтимуться нові курси. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«На онлайн-платформі «Дія. Бізнес»  бажаючі зможуть дізнатися, як розпочати власну справу та отримати фінансування на розвиток бізнес-ідеї, складати фінансовий план та правильно вести бухгалтерську звітність, просувати продукт та управляти командою. Запрошуємо долучитися і мешканців Дніпропетровщини – це буде корисно як підприємцям-початківцям, так і тим, хто хоче розвивати власну справу», – зазначили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Навчання проходитиме у форматі освітніх серіалів. Після перегляду відеороликів учасники зможуть пройти тестування, завантажити додаткові матеріали та отримати сертифікат.

Проєкт втілює Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Міжнародної фінансової корпорації та  у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії і Фондом ефективного врядування Великої Британії.

Пройти навчання можна тут.

DneprNews.info

Комментировать

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НА ВЕРХ