Доларові мультимільйонери: журналісти підрахували елітну нерухомість Меладзе та Брєжневої в Україні

І це не не єдина нерухомість, якою володіють чоловік та його дружина Віра Брежнєва у столиці України.

Про статки зіркової пари йдеться в сюжеті «Викриття».

 

Костянтин Меладзе розжився ще однією квартирою в столиці

Згідно з реєстром нерухомості, помешкання, придбане Меладзе навесні, має лише три кімнати. Проте враховуючи, що ринкова ціна за метр квадратний в елітному хмарочосі складає 4 тисячі доларів, вартість нового гніздечка Костянтина та Віри може сягати 825 тисяч.

 

Звісно, не забув композитор придбати й місце в підземному паркінгу. У новобудові є власна тренажерна зала, кав’ярня, кімната для переговорів, бібліотека, дитяча зона для розваг.

Крім цього, в Меладзе є трикімнатна квартира у ЖК «Бульвар фонтанів», що може коштувати 350 тисяч доларів, та 3-поверхова заміська садиба в Українці, з власним виходом на затоку Дніпра і тенісним кортом.

 

Меладзе з Брежнєвою щедро вкладають гроші в нерухомість

Що ж до самої Віри, то вона володіє пентхаусом на Воздвиженці, куди переїхала після розлучення з батьком своєї молодшої доньки Михайлом Кіперманом, двома об’єктами комерційної нерухомості в новобудовах на Печерську та 5-кімнатною квартирою в дореволюційному будинку на Десятинній, між Андріївською церквою та Міністерством закордонних справ. Судячи з оголошень на сайтах нерухомості, такі апартаменти можуть коштувати 1,5 мільйона доларів.

Власне, як зазначається в сюжеті, нерухомість зіркові мультимільйонери мають не лише в Україні, а в Росії та Італії, оскільки мешкають на три країни.

Источник: antikor.com.ua
DneprNews.info

Оцените автора
Новостной портал Днепра
Добавить комментарий