Реклама

Конкурс з Індустрії 4.0: долучайтесь безплатно сьогодні!

 

Конкурс Industry 4.0 Ukraine: збір номінантів подовжено!

Збір заявок на участь у першому Національному Конкурсі Industry 4.0 Ukraine триватиме до 30 липня (включно)

Перший Національний Конкурс Industry 4.0 Ukraine покликаний виявити лідерів галузі автоматизації, промислового IoT та цифрової трансформації шляхом чесного і відкритого голосування фахівців.

Взяти участь у Industry 4.0 Ukraine можуть представники підприємств, а також виробників і інтеграторів в області АСУ ТП (АСК ТП), автоматизації та IoT/Індустрії 4.0.

Для подачі заявки (номінування) потрібно попередньо пройти процес реєстрації кабінету на сайті Конкурсу та верифікації анкетних даних (отримання статусу учасника ринку).

Висунення номінантів на участь у Конкурсі Industry 4.0 Ukraine триватиме до 30 липня (включно). Номінувати (чи номінуватись) можна в наступних номінаціях:

  • Найкращі команди: Автоматизація року, Прорив року, Прогресори року
  • Найкращі продукти: Найкращий вітчизняний продукт, Продукт року в автоматизації, Продукт року в інтернеті речей і промисловому інтернеті
  • Найкращі фахівці: «Трансформатор» року, Голос року

Конкурс відбудеться за розкладом:

  • відбір заявок на участь у Конкурсі (висунення номінантів): до 30 липня 2017 (включно)
  • перший етап онлайн-голосування за номінантів і відбір фіналістів (відкрите голосування за номінантів): 31 липня – 27 серпня 2017 (включно)
  • другий етап онлайн-голосування за номінантів, що перемогли у першому етапі (закрите голосування за фіналістів): 28 серпня – 15 вересня 2017 (включно)
  • церемонія нагородження переможців Конкурсу: 21 вересня 2017

УВАГА! Участь у Конкурсі є БЕЗПЛАТНОЮ на всіх етапах, тож не зволікайте! Детальніше про умови номінування можна прочитати тут.

DneprNews.info

Комментировать

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НА ВЕРХ