Огляд загальних характеристик iPhone 13 mini

iPhone 13 mini – це компактний, проте преміальний смартфон, який випускає відома корпорація Apple. Наразі чотирнадцятого покоління гаджетів ще немає в продажі, тому саме ця лінійка вважається найновішою. Вона дуже затребувана. Багато хто мріє про те, щоб користуватися саме Айфоном 13, таким чином підкреслити власний статус, показати, що є кошти на придбання. iPhone 13 mini вважається найдешевшим, проте через затребуваність на нього все одно встановлена дуже висока ціна. Як тоді бути, якщо бюджет не дає змоги піти до оригінального магазину та взяти гаджет без розстрочки? Можна просто купити iPhone 13 mini б/у https://bigmag.ua/ua/sub-apple-bu/iphone-13-mini-b-u/. Головне, щоб телефон був в гарному стані. Тоді користувач отримає ті самі технічні характеристики, проте матиме змогу заощадити приблизно в 2-3 рази.

В iPhone 13 mini гарний екран

Так, телефон iPhone 13 mini за своїми розмірами компактний й дисплей складає всього 5,4 дюйми, проте це навіть плюс. Смартфон невеликий, зручний у використанні. Зазвичай його купують для підлітків або жінок, бо не завжди комфортно користуватися гаджетом з великим екраном. Роздільна здатність складає 1080 x 2340. Це середній показник. Варто зазначити, що модель відноситься безпосередньо до преміум-класу. Частота оновлення кадрів не перевищує 60 Гц. Це точно недолік, оскільки телефони бюджетного сегменту зараз інші виробники часто продають з частотою 120 Гц.

Виробник використав в гаджеті Айфон 13 Міні екран Super Retina XDR. Він відрізняється надвисокою щільністю пікселів. Саме тому текст, фото, відео, ігри, інша графіка виглядають на цьому телефоні максимально чітко. Якщо казати про показник автоматичної яскравості екрану, то він не перевищує 800 ніт в середньому. При цьому, виробник зазначає, що раніше ця характеристика в минулих поколіннях була майже на 30% менша, тому видно, що виробник зробив прорив в цій функції.

Точність передачу кольору дуже якісна. Зазначають, що чорний відтінок дійсно чорний, а не як це зазвичай буває, коли користувач зі своїм гаджетом виходить на яскраве сонце та колір насправді стає сірим, погано екран показує текст або зображення.

Екран виготовили з додатковою технологією Ceramic Shield. Це високоякісне скло, яке захищає дисплей від подряпин чи інших механічних пошкоджень. Розроблено все таким чином, щоб можна було в декілька разів збільшити захист не тільки ззаду, а ще й спереду, тому телефон точно буде в безпеці. Зазначається, що ризики отримання подряпин на панелі зменшилися в 4 рази. Проте не рекомендується спеціально експериментувати та перевіряти наскільки гаджет витривалий.

Детальніше про камеру

Всесвітньо відома корпорація додала в iPhone 13 mini дві камери по 12 Мп. Блок невеликий, слід зазначити, що модулі в ньому спеціально розташовані по діагоналі. Загалом цей елемент зливається з матовою панеллю, тому не одразу можна навіть його помітити. Це виробник зробив спеціально.

DneprNews.info

Rate author
Новостной портал Днепра
Add a comment

Будь ласка, оберіть мову для подальшої роботи на сайті